MARKAT

ESKAVATORA

BETONIERE

KAMIONA

AUTOBUZA

PERSE NE?

SUPORT

SPECIALIZUAR

VARIACION

BESUESHMERI

SHUMLLOJSHMERI

MARKASH

Komente Pozitive

"Xhihani.al ofron nje sherbim shume te perkryer te pjeseve kembimi per makina. Eksperienca ime ishte shume e kenaqur, duke gjetur cdo gje qe kam nevoje per makinen time ne nje vend te vetem."
Roland
"Stafi i Xhihani.al eshte shume i perkushtuar dhe i pergjegjshem. Kisha nevoje per nje pjese kembimi dhe ata me ndihmuan ne zgjedhjen e duhur dhe me ofruan nje sherbim te shpejte dhe cilotesor. Faleminderit per perkushtimin tuaj!"
Liridona
"Xhihani.al ka nje game te gjere te pjeseve kembimi me cilsi te larte. Cmimet jane te arsyeshme dhe shpesh here ofrojne oferta te vecanta. Nje destinacion i shkelqyer per te gjitha nevojat e kembimit te makines!"
Arber
Te Fundit

BLOG

BRANDET E MAKINAVE